Serdecznie zapraszamy. 

LINIA_pracownia_architektoniczna_Bartosz Gorczyca       I       gorczyca.architekt@wp.pl      I      + 48 691 381 590      I     siedziba : Krosno                            

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, poszukujemy oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań, funkcjonalności, harmonii i elegancji. Nasze projekty powstają w ścisłej współpracy z klientami, z dbałością o spełnienie ich indywidualnych oczekiwań. Mamy też na uwadze aspekt ekonomiczny podejmowanych decyzji projektowych. 

Projekty wykonujemy korzystając z naszego bogatego i wieloletniego doświadczenia.

W trakcie realizacji projektu zapewniamy nadzór autorski. Współpracujemy z zespołem profesjonalnych i doświadczonych inżynierów branżowych. Zapraszam do pracowni, na niezobowiązujące spotkanie które pozwoli Państwu na bliższe poznanie naszych standardów pracy. 

LINIA jest pracownią architektoniczną, która podejmuje różnorodne zadania projektowe. Projektujemy budynki mieszkalne, biurowe, przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, zespoły domów jednorodzinnych, hotele i ośrodki sportowe, część naszej działalności projektowej stanowią projekty wnętrz oraz projekty założeń urbanistycznych. 

LINIA pracownia architektoniczna to młoda pracownia projektowa założona 1 czerwca 2013 roku , prowadzona przez mgr inż. arch. Batosza Gorczycę absolwenta wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

   LINIA _pracownia_architektoniczna